Home Dom Rolety dzień noc w kasecie – eleganckie i funkcjonalne osłony okienne

Rolety dzień noc w kasecie – eleganckie i funkcjonalne osłony okienne

by Redakcja MetCon
roleta na dzień

Szukasz osłon okiennych, które będą jednocześnie wyglądały elegancko, ale również będą funkcjonalne? Pomyśl o roletach dzień noc!

Rolety to najczęściej kupowane osłony okienne do wielu wnętrz. Doskonale nadają się zarówno do domów i mieszkań, jak i do biur czy obiektów użyteczności publicznej. Dzisiaj wśród często wybieranych produktów znajdują się rolety dzień noc w kasecie. Czym dokładnie się charakteryzują i jakie mają zalety?

Jak zbudowane są rolety dzień noc w kasecie?

Osłony okienne jak rolety dzień noc w kasecie składają się z rolety nawiniętej na wał oraz z kasety wraz z prowadnicami po bokach, która zabezpiecza roletę przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Charakterystyczną cechą rolet dzień noc jest ich podwójny materiał w pasy. Pozwala on na przepuszczanie światła oraz na jego blokowanie. Sterowanie roletą powoduje, że można albo całkowicie zaciemnić wnętrze, albo zrobić to częściowo. Można też wpuścić do niego dużo światła, gdy roleta będzie odpowiednio ustawiona. Również roletę można podnosić i opuszczać.

Tego typu rolety są oferowane w różnych kolorach do wyboru, między innymi mogą mieć pasy w kolorze czarnym, jasnoszarym, ciemnoszarym, beżowym czy brązowym. Dostępne są też różne kolory kaset, prowadnic.

Zalety rolet dzień noc w kasecie

Nowoczesne rolety dzień noc w kasecie mają wiele zalet. Dlaczego warto je wybrać?

  • Estetyczny wygląd – rolety tego typu przyciągają uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem, dlatego mogą być eleganckim dodatkiem do wnętrza.
  • Funkcjonalność – łatwa możliwość regulacji dostępu światła do wnętrza powoduje, że rolety dzień noc w kasecie są bardzo funkcjonalne i dzięki temu można łatwo dopasować poziom oświetlenia do własnych potrzeb.
  • Ochrona przed zabrudzeniem – kaseta oraz prowadnice używane w konstrukcji rolety chronią ją przed pojawieniem się zabrudzeń i powodują, że może wyglądać atrakcyjnie przez długi czas.
  • Zamiast firanek – rolety te bardzo dobrze sprawdzają się do stosowania zamiast firanek, dlatego można powiesić je same lub dodać do nich zasłony.

Jaka jest cena rolety dzień noc w kasecie?

Na koszt zakupu rolety dzień noc wyposażonej w kasetę będzie przede wszystkim wpływać jej wymiar – wysokość i szerokość.

Najczęściej ceny rozpoczynają się od około 60 złotych, natomiast największe rolety to wydatek około 320 złotych.

Aby sprawdzić, ile dokładnie będą kosztowały rolety dzień noc w kasecie, najlepiej wejść na strony internetowe ich producentów, by wykonać wycenę, albo poprosić o jej przygotowanie przez e-mail, podając informacje dotyczące szerokości i wysokości osłony.

 

 

 

0 comment

Zobacz także

Zostaw komentarz